Fryzura w stylu Emeli Sande czyli… modyfikacja mojego irokeza ;)

Witajcie :o)

Wróciłam do irokeza parę miesięcy temu (KLIK), ale była to wersja dosyć klasyczna. Na lato miałam ochotę na wariację na temat irokeza. Oczarowała mnie i zainspirowała fryzura artystki Emeli Sande.


Inspiracja 😉

Moja budowa czaszki (bardzo płaska głowa z tyłu) nie pozwoliła mi na to, aby całkowicie wygolić się z tyłu, bo wyglądałabym jak Zagłoba, a nie jak Emeli Sande ha ha 😀 I dlatego w mojej wersji jest parę modyfikacji…. trójkąt pozostawiony z tyłu głowy oraz specjalnie przystrzyżone włosy maskują płaskość czaszki i wysmuklają głowę. Boki są tak wygolone, aby głowa nie była kwadratowa jeśli postawie włosy w irokeza jak i zrobię wersję z grzywką (jak na zdjęciach).Taki irokez ma jeszcze większego pazura…LUBIĘ TO!!! ;P a Wy?!
14 comments to “Fryzura w stylu Emeli Sande czyli… modyfikacja mojego irokeza ;)”
    • Jak obserwujesz i czytasz mojego bloga dobrze wiesz, że próbowałam zmienić fryzurę na grzeczniejszą, ale to nie byłam ja! Irokez określa moje zadziorne wnętrze 😉 Dzięki 🙂

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.