Makijaż z paletki Sleek: Rybie kreski

Witajcie :o)

Wiecie (albo i nie), że wciąż pracuję nad jakością moich kresek. Już od dawien dawna chciałam wypróbować wariacje na temat kresek wyglądających jak rybka. Wczoraj przed zaśnięciem oglądałam jakiś filmik z makijażem na YouTubie i pomyślałam sobie, że czas zrealizować marzenie zmalowania takiego looku. Wydaje mi się, że jak na taki dość precyzyjny makijaż i 5:30 rano wyszło mi całkiem, całkiem… 
 
Makijaż sam w sobie jest dość udziwniony więc postawiłam na ciemniejsze, zgaszone kolory z paletki Sleek Ultra Mattes V2 Darks, ale nie tylko ;o)

Zawsze zaczynam od załamania, a tam znalazł swoje miejsce brąz (cień Paper Bag), na całą powiekę nałożyłam lawendowy mat z paletki Sleek Circus, zewnętrzny kącik przyciemniłam śliwką (cień Villan). Wszystko wokół roztarłam dokładnie cielistym matem (cień Dune), który też znalazł się w wewnętrznym kąciku. Kreskę górną zrobiłam oczywiście czarnym matem (cień Noir), a dolną pięknym turkusem (cień Orbit). Przy takich oczach wydaje mi się, że nie ma sensu już nic więcej szaleć na twarzy. Tylko podkład (Pharmaceris F Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20 w kolorze 02 Natural) i lekko wykonturowane policzki bronzerem (e.l.f. Healthy Glow Bronzing Powder w kolorze Warm Tan). A że już się troszeczku śpieszyłam to nawet nie nałożyłam nic na usta – tym razem są gołe ;o)
 
Enjoy!!! ;o)
14 comments to “Makijaż z paletki Sleek: Rybie kreski”
    • Dzięki… staram się jak mogę żeby poprawić jakość moich kresek, wciąż nad nimi pracuję więc pierwsze efekty są :o) fioleciki to moje ulubione….

  1. Pingback: Makijaż: Mint Sparks - Kobieta Zmienną Jest...

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.