Hand Made: prezencik dla mamy

Zawsze jak tworzę biżuterię na prezent biorę pod uwagę gust oraz upodobania danej osoby. 

Tym razem wyjeżdżając na urlop do domu chciałam zrobić przyjemność mojej mamie. :o) Ona lubi biżuterię prostą, klasyczną. Kolczyki muszą być małe i krótkie. Ale dobrze też żeby coś ładnie się świeciło. I oto co powstało:

Komplecik z farbowanego na chabrowo jaspisu. Żeby nie było całkiem monotonie dodałam metalowe przekładki oraz ozdobne zapięcie. 
Najprostsze kolczyki świata. Kulki są zrobione z cyrkonii, które cudnie świecą się w słońcu na wszystkie kolory tęczy. Jak tylko zobaczyłam te koraliki w sklepie wiedziałam, że będą idealne na kolczyki dla mojej mamy. Okazało się, że najbardziej właśnie te kolczyki przypadły jej do gustu.
Komplecik z pereł. Zawieszka jest w trój-kolorze więc zrobiłam też trzy pary kolczyków żeby każde pasowały do kompletu. Żeby było jeszcze bardziej elegancko zwykłe bigle zastąpiłam angielskimi i dorzuciłam przekładki z roślinnymi motywami.
 Enjoy!!! ;o)
5 comments to “Hand Made: prezencik dla mamy”

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.