Makijaż: Monochrome | Trend 2018 ?!

Witajcie

Gdzieś tam w trendach na 2018 można dostrzec makijaż monochromatyczny. Całkiem wdzięczny temat i bardzo prosty do zaadoptowania do warunków codzienności.

Wybieramy jeden kolor i powielamy go w każdym elemencie makijażu – proste! Najlepiej wybrać ten odrobinę bardziej wyrazisty, żeby makijaż nie był mdły. Ja wybrałam bardzo ciepłe brązy z domieszką burgundu.

Zaczynam od wykonturowania powieki. Powierzchnię nad załamaniem traktuje przejściowym odcieniem (Jaclyn Hill Palette #Butter). Następnie pogłębiam załamanie powieki ciemniejszym odcieniem, ale wciąż w tym samym odcieniu (Jaclyn Hill Palette #Roxanne). Kolejno dodaje jeszcze ciemniejszy odcień (Jaclyn Hill Palette #Jacz), aby uzyskać stopniowanie koloru. Dla extra efektu i innej tekstury na całą powiekę ruchomą nakładam foliowy pigment (Focallure Loose Pigment #05 Fuchsia).

Na policzki nakładam róż w bardzo podobnym odcieniu (MOIA Róż do policzków #Rose) i do tego oczywiście usta nadal w tej samej kolorystyce (Bell Moroccan Dream Matte Liquid Lips #03).

Reszta twarzy:

♥ podkład: Golden Rose Total Cover 02 Ivory

♥ korektor: Makeup Revolution Conceal & Define C3

♥ bronzer/kontur: NYX Blush Taupe

♥ brwi: Freedom Makeup Pro Brow Pomade ash brown + Golden Rose Longstay Brow Styling Gel

 

Skorzystacie z tego trendu? Uważacie, że to będzie hit czy kit?!

POZDRAWIAM

 

 

2 komentarze

  1. Nie wiem, czy to się przyjmie, ale mi osobiście się podoba 🙂

    1. MoNuSiA :

      Trochę przypomina makijaż z lat 90-tych tylko unowocześniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *