Makijaż: Pamięć fotograficzna

Witajcie

Posiadając pamięć fotograficzną potrafię zamknąć oczy i przypomnieć sobie wszystko to co widziałam choć raz!

Nie wiem gdzie i kiedy widziałam ten makijaż, ale krążył mi w myślach już od kilku dni. Przyszła chwila, żeby go odtworzyć z pamięci.

Wiem dlaczego tak wrył mi się w pamięć. Matowe, mocno rozblendowane smokey eyes z akcentem kolorystycznie kontrastującym tylko w wewnętrznym kąciku. Jest coś „drapieżnego” w tym zestawieniu, prawda?!

Jako podkład pod późniejsze rozcieranie w załamaniu powieki aplikuje rozproszoną chmurę różu (Juvia’s Place The Masquerade Palette: Bori). Na całą powiekę ruchomą nakładam matowy burgund (MORPHE x Jaclyn Hill Bling Boss Palette: Rockstar), a następnie rozcieram go ku górze o dwa tony jaśniejszym odcieniem (Juvia’s Place The Masquerade Palette: Zobo). Całą procedurę dokładania kolejnych odcieni i ich rozcierania powtarzam do czasu aż uzyskam zadowalające mocne rozdymienie. Dolną powiekę traktuje tak samo burgundem i rozcieram od dołu różem. Od wewnętrznego kącika do mniej więcej połowy dolnej powieki nakładam metaliczny lazur (Juvia’s Place The Zulu Palette). Zaś w samym kąciku wewnętrznym ląduje żółte złoto (MORPHE x Jaclyn Hill Armed&Gorgeous Palette: Coin). Na linię wodną ląduje ciemna, turkusowa kredka (Essence Gel Eye Pencil 04 Blue Lagoon).

Reszta twarzy:

  • podkład: Bell HypoAllergenic NUDE LIQUID POWDER 02 Light Beige
  • korektor: Makeup Revolution Conceal & Define C3
  • bronzer/kontur: NYX Blush Taupe
  • rozświetlacz:  Fenty Beauty Killwatt Highlighter Hu$tla Baby
  • brwi: Freedom Makeup Pro Brow Pomade ash brown + Golden Rose Brow Color Tinted Eyebrow Mascara 06
  • usta: Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow

Na prawdę jest coś intrygującego i pociągającego w tym zestawieniu, przyznajcie?!

POZDRAWIAM

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.