Makijaż: Świeżo i profesjonalnie

Witajcie

Jestem freakiem makijażkowym i jak bym tylko mogła chodziłabym w mocnym, zwariowanym oku, w tysiącu barw… ale niestety uprawiam zawód, który na to mi do końca nie pozwala. W moim miejscu pracy już powoli się do tego przyzwyczaili (na szczęście nie obowiązuje typowy dress code), ale gdy wybieram się na konferencję naukową lub w jakieś bardziej oficjalne miejsce muszę pozostawić wszystkie szalone kolory i wyglądać profesjonalnie.

makijaż makeup blog delikatne róże makijaż dzienny do pracy hean 835 hean 842 hean 512 inglot 391 ciepła tonacja ciepłe barwy do pracyTym razem postawiłam na bardzo ciepłe, kobiece barwy, które odświeżają wizerunek. Według mnie takie typowe beże i brązy to już przeżytek. Warto postawiać na swoją kobiecość, ale w aspekcie profesjonalizmu.

cienie wykłady do paletki hean 512 hean 842 hean 835 inglot 391 blogTaki makeup powinien być dosyć szybki i prosty. Zaczynam od pokreślenia załamania powieki ciepłym, matowym brązem (HEAN 842). Następnie na 3/4 powieki ruchomej nakładam satynowy cień w tonacji różowej opalizujący na złoto (HEAN 512). Zewnętrzny kącik zaznaczam lekko błyszczącym brązem w tonacji różowej (HEAN 835). Dolną powiekę tylko muskam mixem matowego brązu (HEAN 842) i błyszczącego (HEAN 835). Na górnej linii rzęs rysuje delikatną kreseczkę czarnym cieniem (Inglot 391). Na dolną linię wody nakładam kredkę w kolorze cielistym (MARIZA Konturówka do oczu #ecru).

catsNa reszcie twarzy delikatne, subtelne dodatki w postaci bronzera (W7 Honolulu Bronzer), dziewczęco rumianych policzków (W7 Africa Multi Bronzing Face Powder) oraz ust w matowym, zgaszonym różu (Golden Rose Velvet Matte #07).

IMG_0016 POZDRAWIAM

podpis

6 komentarzy

 1. Pięknie i świeżo 🙂

  1. MoNuSiA :

   czyli efekt uzyskany!

 2. ojj coś kreseczki zaszwankowały 🙂 ALe nie czepiajmy się szczegółów. Fajny dzienniak 😉

  1. MoNuSiA :

   ?! Wydaje mi się, że wyszły dobre… całkiem proste! :/

 3. Paulina :

  Piękny kolor pomadki,taki dziewczęcy.

  1. MoNuSiA :

   Zakochałam się w tym kolorze, jak nigdy! Mogłabym nosić codziennie, do każdego koloru oka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *