Jak trudno być w Polsce kolorową…

Witajcie

Ostatnie dwa miesiące upłynęły mi pod kolorem czekoladowego brązu na głowie. Chciałam być grzeczna, poukładana, normalna… ale dłużej już nie mogłam – NUDA!!!

Kolor, który mi się marzy nadal pozostaje TYLKO sferze moich chęci. Coś pomiędzy malinowym, a głęboką magentą. Nie za czerwony, ale też nie za fioletowy. Ale taki kolor dostać w naszym pięknym państwie graniczy z cudem!

Pomyślałam, że sama takiego nie zjadę więc znalazłam fryzjerkę, która wyraziła chęć, że takowy kolor mi znajdzie. Wierzcie mi, że nawet JEJ było trudno znaleźć coś zbliżonego. Sprawdzała we wszystkich hurtowniach i tylko w jednej na całe miasto znalazła jedną jedyną!

IMG_0024Tym wybrańcem okazała się farba Vitality’s w kolorze FUXIA. Niby wszystko pięknie ładnie, ale to nadal jeszcze nie mój wymarzony kolor. Według mnie wyszedł zbyt czerwono z domieszką lekkiej rudości co jest dość dziwne, bo nazwa koloru wskazuje na coś zupełnie innego.

IMG_0026 IMG_0023 IMG_0025Kolor ładny i fajnie wygląda przy irokezie, ale moje poszukiwania idealnego koloru nadal w toku!

Jeśli ktoś wiem skąd w Polsce można wytrzasnąć taki kolor jak ze zdjęcia PROSZĘ niech mi da znać! (w grę wchodzi FARBA, a nie tonery).

Źródło
 

POZDRAWIAM

podpis

10 komentarzy

 1. A ja uważam że wyglądasz wręcz bosko w tym kolorze ! W ogóle podziwiam Cię za twoją kolorową oryginalność. Mi po głowie chodzą takie kolory ale ciągle brakuje odwagi, albo nie jestem już taka szalona jak kiedyś..

  1. MoNuSiA :

   Czasami wydaje mi się, że przesadzam w tych swoich szaleństwach (i tych z włosami i tych z makijażami), ale za każdym razem jak staje się normalna czuje, że to nie ja. Ja właśnie taka kolorowa czuje się normalna. Czy to źle?!

   1. Oczywiście że nie ! Dzięki takim osobą jak Ty w naszej Polsce nie jest tak szaro 🙂

    1. MoNuSiA :

     Dzięki Kochana :*

 2. Miałam podobny kolor jak Pani na obrazku ale to była jakaś szamponetka…

  1. MoNuSiA :

   No właśnie…. 🙁

 3. Jak tylko znajdziesz taką farbę napisz koniecznie też mi 😀

  1. MoNuSiA :

   Na pewno o takiej wieści napiszę osobną notkę…

 4. Paulina :

  Pozostań zawsze taka kolorowa.Super fryzurka,widac ze dobrze się w niej czujesz i odzwierciedla Twój charakter.

  1. MoNuSiA :

   Dokładnie tak – to cała ja! 🙂 dziękuję za miłe słowa :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *