Makijaż: Żółtek!

Witajcie

Brązy przyjmą wszystko, każdy kolor idealnie komponuje się z nimi. A, że potrzebowałam jakiegoś żółtego akcentu w moim  makijażu na dzisiejszy dzień do mojej bluzki to i jest żółty!

makijaż make up matowy matte inglot kobo 103 sunny day brązy brąz dzienny żółć żółty makijażPS. Wybaczcie za kiepskie zdjęcia (dziwne pozy lub nie do końca ostre), ale niestety z kilkunastu zdjęć, które zawsze robię tym razem aparat gdzieś je zjadł i udało się odzyskać pięć na krzyż. :/

Prawie cały make up jest w matach i bazą są po prostu brązy w różnych odcieniach. Zaczynam od średniego, ciepłego brązu w załamaniu powieki (Inglot 360 M). Następnie na mniej więcej 2/3 powieki ruchomej nakładam beż w bananowym odcieniu (Inglot 351 M). Na pozostałą 1/3 powieki nakładam przygaszoną żółć (KOBO 103 Sunny Day). Kolejno sięgam po czekoladowy brąz (Inglot 378 M) i przyciemniam, pogłębiam i konturuje zewnętrzny kącik i załamanie powieki w kształt kolisty. Aby w zewnętrznym kąciku powstał „półksiężyc” od połowy powieki do zewnętrznego kącika oka rysuję kreskę (Inglot 378 M + Inglot 391 M) i łączę ją z półkolem w załamaniu. Dolną powiekę podkreślam mieszanką brązów (Inglot 360 M + Inglot 378 M). Wewnętrzny kącik rozświetlam złotawą perłą (Inglot 396 P). Aby jeszcze lepiej rozetrzeć brązy w załamaniu sięgam po ceglasty mat (Inglot 102 R) i delikatnie rozcieram górną granicę nad załamaniem dodając jej odrobinę bardzo ciepłego odcienia.

makijaż make up matowy matte inglot kobo 103 sunny day brązy brąz dzienny żółć żółty makijaż eyesNa twarzy mam podkład kryjący (Revlon ColorStay Makeup For Combination/Oily Skin 180 Sand Beige). Twarz wykonturowałam (Catrice Sun Glow Matt Bronzing Powder #03 Medium Bronze oraz KOBO Matt Bronzing & Contouring Powder #308 Sahara Sand) i dodałam złotawego blasku (Makeup Revolution Vivid Baked Highlighter #Golden Lights) Na ustach szminka w kolorze nude (Avon Ultra Colour #Matte Nude) z odrobinką transparentnego błyszczyku (2True Plumptuous Lip Gloss Shade 10).

POZDRAWIAM

podpis

2 komentarze

  1. śliczny 🙂

    1. MoNuSiA :

      Taki niby nic, a jednak 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *