Makijaż: Romans bordo z zielonym złotem

Witajcie

Połączenie bordo ze złotem to fakt faktem typowo jesienne połączenie kolorystyczne… ale nie ulegajmy takim podziałom. Tak piękne duo można nosić cały rok.

To nie tylko bordo z klasycznym złotem, a z nutką zieleni. Bordo zresztą też nie jest klasykiem, a brązem z podbarwieniem bordo. Dzięki temu jest jeszcze bardziej interesująco. Aby jeszcze pokręcić to duo na ustach także wylądowało bordo. Jak już szaleć co na całego. 😉

Obszar pod brwią przypruszam matem [Huda Beauty Obsessions Mauve]. W załamaniu powieki rozcieram chmurkę ciepłego brązu [BPerfect Carnival Palette #Basic]. Zewnętrzny kącik traktuje bordowym brązem [BPerfect Carnival Palette #Liquor]. Na pozostałą część powieki ruchomej aplikuję złoto z nutką zieleni [BPerfect Carnival Palette #Hustle]. Dla dodatkowego błysku pomiędzy złotem a bordem dodaje odrobinę pyłku w podobnym odcieniu zielonego złota [My Secret Magic Dust Pigment #Golden Green]. Dolną powiekę traktuje tylko matami [BPerfect Carnival Palette #Liquor + Basic] a wewnętrzny kącik rozjaśniam opalizującym złotem [BPerfect Carnival Palette #Moony].

Reszta twarzy:

  • podkład: Makeup Revolution Conceal & Define Full Coverage Foundation F6.5
  • korektor: Lovely Liquid Camouflage 01
  • bronzer/kontur: NYX Blush Taupe
  • rozświetlacz: Sensique Sensitive Skin Highlighting Powder
  • brwi: Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade Ash Brown  
    Essence Make Me Brow 02 browny brows 
  • usta: Maybelline Super Stay Matte Ink 115 Founder

POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *