Makijaż: Kochając błysk i fiolet

Witajcie

Wszystko co kocham w jednym makijażu: błysk i fiolet. Jak błysk to nie może zabraknąć oczywiście Turbo pigmentów… 😉 … a fiolet kocham pod każdą postacią. 😀

Pomysł na ten makeup tak naprawdę zrodził się z tego, że WRESZCIE chciałam zmalować coś z turbo pigmentem ARCYMISTRZ. W sumie sam w sobie jest tak przepiękny i unikatowy, że chyba cokolwiek bym nim nie zmalowała i tak będzie gwiazdą całego makijażu. Dodałam jeszcze dwa inne turboty do spółki.

Obszar pod brwią matuję [Affect In The Spotlight #Banana Shake], a załamanie powieki podkreślam średnim brązem [Affect In The Spotlight #Peanut Butter]. Kolejno na mniej więcej 2/3 powieki ruchomej, zaczynając od zewnętrznego kącika, aplikuję matowy fiolet [Affect In The Spotlight #Juicy Plum]. Teraz na środek powieki wklepuję gwiazdę całego makijażu [Glam Shop Turbo Glow #Arcymistrz]. Pustą, wolną, wewnętrzną część powieki dodatkowo pokrywam opalizującym, brudnym fioletem [Glam Shop Turbo Glow #Czary Mary]. Wewnętrzny kącik rozświetlam bielą opalizującą na błękit [Glam Shop Turbo Glow #Turbo śnieżka]. Dodatkowo czarnym cieniem [Affect In The Spotlight #Vantablack] rysuje lekko wyciągniętą kreskę. Dolną powiekę pokreślam tylko matami [Affect In The Spotlight # Juicy Plum #Peanut Butter #Vantablack].

Fotka w słabszym oświetleniu – wbrew pozorom błysk turbotów lepiej oddają właśnie niedoświetlone zdjęcia.
Fotka specjalnie nieostra – pięknie widać wielowymiarowość drobinek turbotów.

Reszta twarzy:

  • podkład: Misslyn Make to Stay 115 Ivory
  • korektor: Lovely Liquid Camouflage 01
  • puder: Golden Rose Long Wear Finishing Powder
  • bronzer/kontur: NYX Blush Taupe
  • rozświetlacz: Makeup Revolution Soph X Highlighter Palette (użyłam odcień liliowy)
  • brwi: Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade Ash Brown  
    Essence Make Me Brow 02 browny brows 
  • usta: HEAN LUXURY MATTE 03 Silky Rouge + błyszczyk Bell magical fairy tale (biedronka)

POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *