Makijaż: MARIZA Cień Sypki do powiek BRILLIANT Migoczący Fiolet

Witajcie

Całkiem dawno wpadły w moje ręce sypkie cienie z Marizy z serii Brilliant. Mam 3 z 6 kolorów: Iskrzący Granat, Migoczący Fiolet oraz Połyskujące Złoto. Na pierwszy ogień poszedł Migoczący Fiolet.

Mariza Cień sypki do powieki Brilliant Migoczący fiolet swatch real foto blog makijaż make up

Cienie sypkie Brilliant nie są pigmentami więc same w sobie nie mają może mocnego koloru, ale za to mają mnóstwo przepięknie odbijających światło drobinek. Lepiej wypadają kolorystycznie nakładane na mokro niż na sucho gdzie najlepiej sprawdzają się jako wykończenie makijażu.

Mariza Cień sypki do powieki Brilliant Migoczący fiolet swatch real foto blog makijaż

W tym makijażu użyłam cienia Brilliant na sucho jako wykończenie całości. Niestety błysk, migoczące drobinki widać tylko w ruchu więc aparat ich nie uchwycił. Musicie mi wierzyć na słowo, że ten cień tam naprawdę jest 😉

Na cała powiekę ruchomą nałożyłam fioletową bazę w postaci cienia w kremie (MAYBELLINE Color Tatoo 24HR #15 Endless Purple). Następnie podkreśliłam załamanie powieki ciepłym, fioletowym brązem (Catrice Absolute Eye Colour Mono #400 My First Copperware Party). Zewnętrzny kącik oraz załamanie powieki wzmocniłam i pogłębiłam mieszanką ciepłych fioletów (paletka Sleek Vintage Romance, cień Honeymoon in Hollywood i Forever in Florence). Wcześniej nałożony brąz roztarłam w górę brudnym różem (paletka Sleek Vintage Romance, cień A Vow in Venice). Wewnętrzny kącik rozjaśniłam lawendową perłą (Inglot 440 P). Na koniec na całą wewnętrzną część powieki, mniej więc na 2/3 nałożyłam Migoczący Fiolet od Marizy wykańczając całość.

IMG_0012 IMG_0014Mariza Cień sypki do powieki Brilliant Migoczący fiolet swatch real foto blog IMG_0005

6 comments to “Makijaż: MARIZA Cień Sypki do powiek BRILLIANT Migoczący Fiolet”
    • Ja w codziennym makijażu też unikam sypkich cieni, bo nie są zbyt wygodne w użyciu, trzeba zawsze pamiętać, aby zrobić najpierw oczy a później nakładać podkład. Przy soczewkach to nawet bym odradzała ten typ cieni.

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.