IROKEZ zamienił się w PIXIE

Witajcie

Jak już kiedyś pisałam IROKEZ JEST MOJĄ MIŁOŚCIĄ (KLIK ; KLIK ; KLIK), ale uwielbiam zmiany i eksperymenty z fryzurami i kolorami na głowie. Nowy rok też zaczęłam od zmiany.

Irokez damski kontra pixie blog fryzura krótkie włosy

Chyba mam coś z tymi zmianami na nowy rok, bo dokładnie na początku 2013 roku też zmieniłam mojego irokeza (KLIK), ale wtedy w innej fryzurze wytrzymałam jakieś 3 – 4 miesiące.

Tym razem umyśliła mi się fryzura w stylu PIXIE. Coś krótkiego, eleganckiego, dziewczęcego i bardziej „grzecznego” ;P

To jest wersja zaraz po ścięciu irokeza więc mam w planach jeszcze trochę zapuścić boki i tył, ale nadal będzie krótko.

IMG_0020 IMG_0021 IMG_0022 IMG_0027

Ciekawa jestem ile wytrzymam tym razem?! Jak szybko wrócę do irokeza?! ha ha ha….

Wolicie irokeza czy pixie?!

podpis

18 comments to “IROKEZ zamienił się w PIXIE”
  • Na razie i mi się bardzo podoba i dobrze się w niej czuje, ale zobaczymy jak będzie się układać jak włosy trochę odrosną, wtedy mam największy problem.

  • Witam w klubie! 🙂 u mnie akurat zapuszczanie samo w sobie nie jest niczym trudnym, bo włosy dość szybko mi rosną tylko nie lubię tego etapu przejściowego gdzie włosy już trochę odrośnięte, ale jeszcze to nie jest to co by się chciało i wygląda to trochę dziwne albo nawet śmiesznie. Życzę powodzenia w zapuszczaniu 🙂

 1. Ja bym nie zapuszczała tyłu tylko go podgoliła stopniowo od dołu. Na dole bardzo króciutko, potem coraz dłużej. Efekt będzie znacznie lepszy niż z „firaną” z tyłu.

  • Niestety nie mogę sobie pozwolić na zbyt długie włosy z tyłu ponieważ mam płaską głowę i zbyt długie włosy po prostu mi „klapną” uwidaczniając to. Muszę mieć podniesione, lepiej to wtedy wygląda.

  • Moja „odwaga” wynika może z tego, że wyznaję zasadę: „włosy nie zęby, odrosną!”. Moje włosy dość szybko rosną i jeśli okaże się, że jakaś fryzura to niewypał lub źle się w niej czuję to po prostu włosy odrosną i będzie następna 🙂 A do tego uwielbiam zmiany! Nie mogłam bym np przez pół swojego życia mieć jedną i tą samą fryzurę, życie jest zbyt krótkie i mało kolorowe, żeby tak je marnować.

  • Dzięki za nominację, mam nadzieje, że w najbliższym czasie jakoś uda mi się odpowiedzieć na Wasze pytania, dzięki jeszcze raz na nominację 🙂

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.