Nowa Fryzura: 3 tygodnie po cięciu

Witajcie 🙂

Etap zapuszczania włosów pod nową fryzurę w pełni! Od Pierwszego Cięcia minęło dokładnie 3 tygodnie. 

Pierwsze 2 tygodnie poszły jak z płatka. Obyło się bez problemów, ale z początkiem 3 tygodnia już nie jest tak kolorowo. Coraz trudniej je ogarnąć i ułożyć tak jak ja sobie tego życzę. Ale takie są „uroki” zapuszczania włosów. Spodziewałam się tego…

Z długości przybyło mi jakieś 1 cm więc jest nie źle. Bokom nadal jeszcze brakuje 2-3 cm.

Zapraszam Was na oglądanie efektów zapuszczania:

18 comments to “Nowa Fryzura: 3 tygodnie po cięciu”
    • Dziękuję. Ten kolor odzwierciedla mój charakter i podejście do życia, to cała ja. Moja Droga irokeza to ja właśnie już miałam, teraz ma być coś innego dla odmiany, 2,5 roku z irokezem wystarczy.

    • Ja nie narzekam tylko stwierdzam fakt 🙂 za pierwszym razem pomyślałam sobie, że najpierw zapuszczę włosy, a później pójdę do fryzjera. Jednak cięcię Pani Marzenki pozwolio mnie na łagodne przejście przez ten etap. Nie jest źle.

    • Beznadziejnie! To jedyne słowo, które przychodzi mi na myśl. Mam bardzo proste, gęste, ciężkie i grube włosy więc najlepszą obcją dla takich włosów jest krótka fryzura. Miałam już długie włosy i pod własnym ciężarem się wyrywały i robiły mi zakola! Do tego bóle głowy i brak możliwości stylizacji bo były za ciężkie.

  1. A ja się upieram, że tył jest do wygolenia. Wcale nie widzę żebyś miała płaską głowę. Poza tym nie chodzi o to aby cały tył głowy ogolić na łyso, tylko stopniowo. Tylko nad karkiem przy samej skórze a potem coraz to wyżej. Wtedy nie będzie widać tej rzekomo płaskiej głowy. Dobra fryzjerka sobie z tym poradzi. Buziaki.

    • Aaaaaa właśnie diabeł twki w szczególach! Teraz mam włosy „nastroszone” więc nie widzisz płaskiej głowy, ale wierz mi jest płaska jak stół. Tył wygląda teraz jak wygląda, bo odrasta. Za 2 tygodnie idę do Pani Marzenki na drugie cięcię wtedy coś pokombinujemy z tyłem, bo mi też on jeszcze się nie podoba. Ale jestem zmuszona na takie cięcie żeby jednak zakamuflować płaską czaszkę. A o wiele bardziej chciałabym go wygolić do zera!

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.