Numer ma znaczenie! Efekt farbowania L’oreal Professionnel Majirel 7,4

Witajcie

Miałyście dziś zobaczyć efekty mojego wczorajszego farbowania L’oreal Professionnel Majirel. Miał być piękny, oczojebny, marchewkowy wręcz pomarańcz, a jest…. no właśnie: numer koloru ma diametralne znaczenie!

W moje zakupy internetowe wkradł się mały (raczej wielki!) cyfrowy błąd! Szukając fotek w necie, który odcień Majirel kupić dla siebie natchnęłam się na obłędy, pomarańczowy odcień miedzi. Świetnie, to jest to! Zapamiętałam numer 7,40 (albo przynajmniej tak mi się wydawało, że zapamiętałam). Klikam na Allegro zestaw farba/oxydant/szampon, kupuję, wpisuje w zamówienie kolor 7,4  i czekam na listonosza.

majirel 7,4 7,40

Spokojnie farbuję włosy i patrzę w lustro, że ten kolor jakiś taki rudy, ale dość ciemny i coś mnie tchnęło, żeby sprawdzić jeszcze raz w necie. I BAM!!! TO NIE TEN KOLOR!!! Jestem z natury dość dokładną osobą i jeśli robię zakupy w necie wszystko sprawdzam po 10 razy zanim złożę zamówienie. Tym razem zabrakło „0”! Miało być 7,40!!! nie 7,4. Zero ma znaczenie…. :o/

No cóż…. nie mam swojej marchewkowej rudości, a klasyczną na głowie.

L'oreal Professionnel Majirel 7,4 efekt farbowania IMG_0004 Efekt jaki uzyskałam jest z domieszką czerwieni ponieważ poprzednio miałam na głowie L’oreal Féria Préférence P67 Pure Scarlet Bardzo Intensywna Czerwień.

Mimo pomyłki w kolorze farba L’oreal Professionnel Majirel bardzo mi się spodobała pod względem jakości, konsystencji, sposobu farbowania itp., że kupię ją ponownie tylko tym razem we WŁAŚCIWYM KOLORZE!!!! ;oP

Pomyłki się zdarzają ha ha ha… ;o)

podpis

10 comments to “Numer ma znaczenie! Efekt farbowania L’oreal Professionnel Majirel 7,4”
    • Akurat kolor 7,4 ma nazwę blond miedziany, ale już 7,40 ma tylko „określenie” Rubilane, bo jest jak by z innej linii.

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.