Znowu piasek?! Wibo WOW Glamour Sand nr 2

Witajcie

Tak! Znów piasek! Mam ostatnimi czasy jakieś lekkie zbzikowanie na punkcie tego efektu na pazurach. O dziwno na razie mam tylko 3 lakiery piaskowe…. ale pewnie to się zmieni, bo właśnie teraz w marcu jest premiera nowej kolekcji Wibo „CANDY SHOP”: lakiery z efektem piasku w nowych cukierkowych kolorach czyli pastelach na wiosnę więc pewnie jakiś drapnę.

Wibo WOW Glamour Sand nr 2

Ale ta notka nie dotyczy nowych lakierów Wibo, a jeszcze starej, dostępnej kolekcji „WOW Glamour Sand”.

Mieszkam prawie że na przeciwko Rossmanna i powinnam tam być częstym gościem, ale niestety ten sklep zawsze jest słabo zaopatrzony (a jest przy dużej galerii) i chodzę tam tylko jeśli czegoś nie ma gdzie indziej. Tym razem poszłam tylko po kocie żarcie i tak przechodziłam koło szafy Wibo… i przypadkiem okazało się, że jeden Wibo WOW Glamour Sand nr 2 się ostał. Wzięłam, bo 5 zł to przecież nie grzech prawda?!

Wibo WOW Glamour Sand nr 2 blog swatchePrzepiękny piasek w kolorze wina z różowym i fioletowym brokatem, bardzo ciekawa kompozycja barw.

IMG_0004 IMG_0008Kolory bardzo „moje”! 😉 Lubicie piaski, jakie są wasze ulubione?!

podpis

6 comments to “Znowu piasek?! Wibo WOW Glamour Sand nr 2”

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.