Konkurs Catrice Polska NOC KUPAŁY – Moja stylizacja

Witajcie

Ostatnią sobotę spędziłam na przygotowanie stylizacji na konkurs Catrice Polska NOC KUPAŁY. Nie wiedzieć czemu rzadko biorę udział w tego rodzaju konkursach (zdecydowanie trzeba to zmienić!). Chciałam Wam pokazać moją interpretację tematu „Noc Kupały”.

konkurs Catrice Noc KupałyZadanie finałowe polegało na tym, aby stworzyć stylizację czyli makijaż i paznokcie na zadany temat: „Noc Kupały” przy pomocy kosmetyków z kosmetyczki, którą dostałyśmy od Catrice plus ewentualnie innych kosmetyków, ale należało użyć wszystkich kosmetyków z kosmetyczki!

10426094_736748903033890_3762495984069326262_nU mnie to zadanie o tyle było ułatwione, że we własnej kosmetyczne mam dość sporo kosmetyków Catrice ponieważ bardzo lubię tą markę. Dlatego też praktycznie w 99% cała stylizacja jest wykonana przy użyciu kosmetyków Catrice 😉

kosmetyki Catrice do stylizacji Noc KupałyTematem była NOC KUPAŁY, a że to święto słowiańskie więc całość stylizacji jest utrzymana w kolorystyce zieleni, khaki, brązu, złota i fioletu w odcieniach przygaszonych nocą w makijażu jak i pasujących paznokciach. Co do samej nocy także nawiązuje kształt pół-księżyca (tzw. half moon nails) na paznokciach oraz graficzne cieniowanie na powiekach w postaci pół-księżyca. Makijaż jest mocny, typowo wieczorowy co także nawiązuje do nocy.

konkurs catrice polska makijaż wieczorowy blog konkurs blog catrice polska noc kupały 2014 oko eyes konkurs Catrice Noc Kupały paznokcieOstateczna wersja całej stylizacji wygląda tak:

konkurs Catrice Noc Kupały konkurs Catrice Noc Kupały1Dajcie znać czy podołałam zdaniu i trzymajcie za mnie kciuki, bo wyniki już 1 lipca w godzinach wieczornych!

Pozdrawiam

podpis

12 komentarzy

 1. Makijaż i paznokietki bardzo mi się podobają! Trzymam kciuki mocno i oczywiście daj znać, jak poszło! 🙂

  1. MoNuSiA :

   Oj chciałabym, chciała…. to by tak człowieka na duszy podbudowało!

 2. Ładny makijaż. Teżsię zastanawiam czemu nie biorę udziału w makijażowych konkursach…

  1. MoNuSiA :

   U mnie to wynika z dwóch rzeczy – z braku czasu, bo jak się dowiaduje o jakimś konkursie to przeważnie na ostatni dzień, z braku pewności siebie co do makijaży – kocham malować, ale nadal uważam, że jeszcze duuużżżoooo mi brakuje.

 3. Jeśli można głosować, to masz mój głos. Ciekawa stylizacja!

  1. MoNuSiA :

   Dziś o północy mają pojawić się wszystkie 5 stylizacji na FB Catrice Polska, z tego co wiem będzie można lajkować, ale i tak ostateczny werdykt należy do komisji.

 4. trzymam 🙂

  1. MoNuSiA :

   Dzięki, ale już po wszystkim 🙂

 5. trzymam kciuki, bardzo kreatywnie i pozytywnie 🙂

  1. MoNuSiA :

   Dzięki za wsparcie 🙂

 6. śliczny 🙂

  1. MoNuSiA :

   Dziękuję :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *