Cudowny piach… Pierre Rene Sand Effect No 09

Witajcie

Zobaczyłam go przypadkiem parę tygodni temu, wtedy go nie kupiłam, ale pozostał w mojej pamięci aż tak długo, że jednak po niego wróciłam! Przepiękny lakier piaskowy w kolorze turkusowo – szmaragdowym ze złotym błyskiem:

Pierre Rene Sand Effect No 09

Pierre Rene Sand Effect No 09

Oczywiście jak to bywa z takimi „błyskotkami” trudno go uwiecznić na fotkach jaki naprawdę jest i jak się zachowuje. Dlatego zrobiłam fotki różnymi aparatami, w różnym oświetleniu – każde „oko” widzi go inaczej. Trzeba przyznać, że tak właściwie się zachowuje – raz mocno iskrzący, raz jak by matowy, a raz jeszcze flirtuje złotym błyskiem. To było najlepiej wydaje 9,99 zł… na nieszczęście mojego portfela inne kolory też wpadły mi w oko ;P

Pierre Rene Sand Effect No 09 blog IMG_0009 IMG_0012 IMG_0003 IMG_20140219_230809 IMG_0007

15 comments to “Cudowny piach… Pierre Rene Sand Effect No 09”
    • Sama mam w swojej kolekcji mnóstwo wielowymiarowych kolorów, nie przepadam za prostymi kolorami jak np po prostu fioletowy, lubię żeby jeszcze COŚ się działo. Niestety takie kolory trudno oddać na statecznych fotkach.

    • Ja się iście zakochałam, wciąż patrzę na moje paznokcie i pewnie jak się trochę zetrze, zmyję i pomaluję znów, a rzadko noszę po rząd ten sam lakier.

    • Kosmetyki Pierre Rene możesz znaleźć w drogerii Natura, czasami są tam ich szafy lub w małych drogeriach. Trwałość super! Bez problemu trzymał mi się cały tydzień.

  1. Pingback: Co marka to inny piasek... Catrice Crushed Crystals 02 PLUMdogMillionaire | Kobieta Zmienną Jest...

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.