Czas na zmiany! Kobieta Zmienną Jest… na swoim! www.kobieta-zmienna-jest.pl

Witajcie

Z wielką radością chciałabym Was poinformować, że blog Kobieta Zmienną Jest… wreszcie jest na własnej domenie.

nowelogoq

Teraz znajdziecie mnie pod adresem:

www.kobieta-zmienna-jest.pl

Parę tygodni temu wzięłam udział w konkursie gdzie nagrodą był roczny hosting własnej strony w Antolek Interactive. Dzięki Waszym głosom (dziękuję z całego serca :*) wygrałam taki pakiet i to był znak, aby wreszcie przenieść się na swoje. Już od dłuższego czasu po cichutku sobie marzyłam o własne stronie, ale jakoś nigdy się nie składało. Widocznie potrzebowałam bodźca w postaci tego pakietu. Także szybko wykupiłam własną domenę i oto jestem! ;P

Co to dla Was oznacza moje kochane Czytelniczki?! Strona zmieniła image na prostszy, ale za to ładniejszy i bardziej czytelny (za wszystko dziękuję Karolinie Gierdziejewskiej). Strona szybciej się otwiera i lepiej działa. Fotki, które dodaje do postów są znacznie lepszej jakość niż na bloggerze. Własna domena daje także wiele innych możliwości edycji i prezentacji notek, więc mam nadzieje, że wszystko będzie jeszcze bardziej przyjemne dla oka i umili Wam pobyt na tej stronie.

Pewnie zastanawiacie się a co z obserwowaniem bloga?! Na nowej stronie zastosowaliśmy takie wtyczki, abyście mogły nadal poniekąd obserwować bloga. Gdy będę publikować nowy post na nowej stronie taki sam będzie pojawiać się na starym adresie i będzie się Wam wyświetlał w liście czytelniczej. Gdy klikniecie w link do postu automatycznie zostaniecie przeniesione na nową stronę, nie zobaczycie już treści na monusia-monusia.blogspot.com Oczywiście sprawdzałam i ta wtyczka działa, ale jeśli chcecie nadal ze mną zostać i mieć pewność, że nie ominie Was żadna notka to macie parę możliwości.

Pierwsza możliwość do dodanie nowego adresu http://www.kobieta-zmienna-jest.pl/ do swojej listy czytelniczej. Wystarczy, że na bloggerze w liście czytelniczej klikniecie DODAJ i wpiszecie http://www.kobieta-zmienna-jest.pl/ i zatwierdzicie przyciskiem OBSERWUJ. Od tego momentu każdy publikowany post na nowej stronie mojego bloga będzie wyświetlał się w Waszej liście czytelniczej na bloggerze.

Dodaj moja strona

Kolejne możliwości to:

  • kliknięcie LUBIĘ TO! na Facebooku w fan page bloga Kobieta Zmienną Jest.. TUTAJ
  • lub dodanie mnie do swoich kręgów w Google + TUTAJ
  • lub śledzić mojego bloga na BlogLovin TUTAJ

Moja nowa strona istnieje tak naprawdę od paru dni także dopiero powoli poznaje jej obsługę i pisanie postów. Dlatego też z czasem będzie się zmieniać, parę rzeczy muszę jeszcze dopisać, parę zmienić, a jeszcze parę usunąć. Bądźcie wyrozumiałe jeśli coś nie będzie działaś jak trzeba lub coś nagle zniknie 🙂

Dajcie znać w komentarzach jak Wam się nowa strona podoba, co o niej myślicie i co według Was powinno się na niej znaleźć lub jest zbędne. Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii.

podpis

11 comments to “Czas na zmiany! Kobieta Zmienną Jest… na swoim! www.kobieta-zmienna-jest.pl”
    • I bardzo dobrze, że Ci się wyświetlił czyli wtyczka działa, ale jest mały mankament tej funkcji: gdy klikasz w link ze starej strony przenosi Cię na nową stronę główna, a nie do konkretnego postu także warto dodać sobie nowego bloga do listy czytelniczej wtedy będzie przenosić Cię do konkretnego postu.

    • A myślisz, że ja jestem specem od takich rzeczy?! Graficznie pomogła mi Karolina Gierdziejewska i robi świetne szablony na bloggera warto się do niej zgłosić. A od administracji i hostingu mojej nowej strony mam innego specjalistę 🙂

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.