Makijaż: Zielone Cut Crease | MORPHE X JACLYN HILL PALETTE

Witajcie

99,99% makijaży, które pojawiają się na blogu są tworzone na potrzeby mojego dnia codziennego. Nic nie jest tworzone po to, aby zrobić wyłącznie „ładne” fotki na INSTA.

Oczywiście znam realia dnia codziennego i nie mamy wolnej godziny, aby pobawić się makijażem, ale czasami i takie się zdarzają.

Tak właśnie powstało to zielone Cut Crease…

Ten makijaż powstał dla zabawy moim nowościami, ale także jest makijażem wyjściowym (tak chodzę na wyjątkowe kolacje) także naprawdę jest zmalowany w godzinę (no może 1h i 15 min 😉 ) choć przyznaję, że cut crease jest czasochłonne.

A o jakich nowościach mowa?! Najnowsze palety MORPHE X JACLYN HILL. Aby stworzyć to piękne oczko w zieleniach, żółci i złocie użyłam palet: Armed&Gorgeous oraz Dark Magic.

Zaczynam od żółci (MORPHE X JACLYN HILL Armed&Gorgeous: Access), którą prowadzę dość wysoko tworząc nowe załamanie powieki. Następnie sięgam po głęboką zieleń (MORPHE X JACLYN HILL Dark Magic: Inside Jobi mocno zaznaczam „nowe” załamanie powieki. Zielenią także traktuje zewnętrzny kącik oka, aby wszystko ze sobą połączyć. Sięgam po kryjący korektor (Makeup Revolution Conceal & Define) i odcinam mniej więcej połowę powieki. Na korektor wklepuję żółte złoto (MORPHE X JACLYN HILL Armed&Gorgeous: Coini zgrabnie wblendowuję w zieleń w zewnętrznym kąciku. Dodatkowo przyciemniam zewnętrzny kącik czernią (MORPHE X JACLYN HILL Dark Magic: Temptress). Dolną powiekę podkreślam mieszanką zieleni i czerni. Następnie całość dookoła całego oka rozcieram chmurką żółci (MORPHE X JACLYN HILL Armed&Gorgeous: Access). miejsce pod brwią tylko gruntuję cielistym matem (MORPHE X JACLYN HILL Dark Magic: Poof). Dla extra błysku w wewnętrznym kąciku nakładam iskrzący pyłek (My Secret Magic Dust pigment Golden Green) w kolorze idealnie pasującym do całości. Na koniec wrzucam sztuczne rzęsy (Ardell Wispies).

 

Reszta twarzy:

  • podkład: FENTY BEAUTY Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation 140
  • korektor: Makeup Revolution Conceal & Define C3
  • bronzer/kontur: NYX Blush Taupe
  • rozświetlacz: I ♥ Makeup Blushing Hearts – Triple Baked Blusher Iced Hearts
  • brwi: Freedom Makeup Pro Brow Pomade ash brown + Golden Rose Longstay Brow Styling Gel
  • usta: Maybelline Super Stay Matte Ink 15 Lover
  • rzęsy: Ardell Wispies

Takie twórcze makijaże to czysta przyjemność! Szkoda, że ostatnio tak rzadko mam więcej czasu, aby się pobawić makijażem.

Więcej radości Wam życzę z makijażu 🙂

Jak Wam się podoba takie wydanie cut crease?!

POZDRAWIAM

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.