Haul z e.l.f.: Bronzery i róże

Jakiś czas temu zrobiłam zakupy z e.l.f.-a, ale nie na stronie e.l.f.-a lecz u jednego ze sprzedawców na Allegro. Okazało się, że przeliczając z euro na złotówki bardziej okazyjne ceny wychodziły u tego sprzedawcy. (link do sprzedawcy: ButiqueUK).

Oto co kupiłam (kategoria Bronzery i róże):


  1. Bronzer do twarzy (Healthy Glow Bronzing Powder)

    w kolorze Sun Kissed

Ze strony e.l.f.
REAL FOTO


  •  w kolorze Warm Tan
Ze strony e.l.f.

REAL FOTO
 2. Róż do policzków (Natural Radiance Blusher)
  • w kolorze Shy
Ze strony e.lf.
REAL FOTO
  • w kolorze Glow
Ze strony e.l.f.
REAL FOTO
SWATCH-e:
Od lewej: Sun Kissed, Warm Tan, Shy, Glow
OPINIA:
Bronzery i różne są z tej najtańszej serii e.l.f.-a za 1,79 euro. 
Bronzery są bardzo mocno napigmentowane (jedno maźnięcie palcem przy swatchu) co z jednej strony jest ich zaletą, ale z drugiej strony wadą. Trzeba nauczyć się je nakładać, bo można sobie zrobić nieestetyczną plamę na twarzy, ale bez problemu się rozcierają. A co do kolorów: są cudne! Szczególnie Sun Kissed. Nazwa tego bronzera mówi sama za siebie. Są to połyskujące bronzery, ale nie jest to żaden brokat tylko pięknie odbijające światło, drobniutkie iskierki. Za 5 g produktu za cenę 7,99 zł to idealny produkt. Tylko trzeba się go nauczyć nakładać. 

Róże już nie są tak dobrze napigmetowane. Żeby zrobić dla Was swatche musiałam położyć 3 warstwy. Ale dzięki temu są idealne do budowania koloru na policzkach i dla osób początkujących, bo nie zrobimy sobie „ruskich” polików. Przy jednym maźnięciu pędzlem po policzku niestety nie widać żadnego koloru. Gdy popracujemy troszeczkę uzyskamy zadowalający efekt. Jak w przypadku bronzerów, różne też są połyskujące (róż Glow opalizuje na złoto). Za 2 g produktu za cenę 7,99 zł już bym się zastanawiała nad kupnem, bo są to bardzo małe róże i do tego trzeba dużo produktu żeby osiągnąć efekt.

3. Róż z bronzerem (Contouring Blush & Bronzing Powder) Jest tylko jeden kolor takiego Duo. Posiadam ten produkt z wymianki, ale dokładam go tutaj do kompletu z innymi kosmetykami z e.l.f.

Ze strony e.l.f
REAL FOTO

SWATCH-e:

Pierwsze dwa od lewej strony to róż i bronzer.


OPINIA:
To Duo pochodzi z serii Studio czyli za 4,49 euro. Otrzymujemy 2w1 i 4 g produktu. Pigmentacja różu jak i bronzera średnia, ale wystarczająca aby pięknie wykonturować twarz, ale też nie zrobić sobie krzywdy. Róż nie daje na policzkach koloru, ale bardziej zostawia złotą poświatę z drobinek. Bronzer zaś pięknie odbija światło dzięki drobinkom. W cenie ok. 18 zł  dostajemy kompletny i całkiem dobry zestaw do konturowania twarzy. Wart polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *