Makijaż: Kameleon przeobrażony w smoka + Pazur Dnia

Witajcie

Ostatnimi czasy nie było u mnie za różowo…. miałam totalnego doła blogowo – makijażowego, totalne zwątpienie w siebie, a żeby tego było mało… grypę żołądkową! Ale powoli wracam do pionu.

makijaż Catrice 410 C’mon Chameleon blog make up

Powoli i nieśmiało powracam z prostym i szybkim dymkiem zmalowanym przy użyciu jednego magicznego cienia kameleona czyli Catrice #410 C’mon Chameleon. Na całą górną i dolną powiekę nakładam czarną bazę (MAYBELLINE Color Tatoo 24HR #60 Timeless Black). Na bazę wklepuję cień Catrice, aby wydobyć zielony pigment, a następnie rozcieram w załamaniu powieki i nad nim, uzyskując brązową poświatę. Brzegi całego makijażu dopracowuję cielistym matem (Inglot 353 M).

IMG_0009 IMG_0016IMG_0017

Na koniec mój ostatni lakierowy nabytek, napaliłam się trochę na niego jak szczerbaty na landrynki, niestety rozczarował…. My Secret Sandy #172 Blue Sparks na całe moje szczęście kupiłam na wyprzedaży za 4,99 zł więc żal jest mniejszy. W buteleczce wygląda obłędnie, przepięknie się mieni, na pazurach niestety wysycha na matowy piasek i tylko gdzie nie gdzie tlą się błękitne iskierki… ;/

My secret Sandy 172 Blue Sparks  blog My secret Sandy 172 Blue Sparks

8 comments to “Makijaż: Kameleon przeobrażony w smoka + Pazur Dnia”

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.