ShinyBox – Styczeń 2013 (Mój pierwszy)

Witajcie :o)


Początkowo jak usłyszałam o nowym pudełku ucieszyłam się podwójnie, bo dodatkowo ShinyBox pochodzi z „mojego” podwórka. Ale przez tą całą akcje zbierania gwiazdek za polecenia itd i brak możliwości kupienia boxa strasznie mnie do siebie zniechęcili. Pozostawałam tylko w sferze oglądania wpisów innych dziewczyn. Aż do dziś… To dlaczego kupiłam styczniowe pudełko?! Z kobiecej ciekawości! ;o)No to zobaczmy co znalazło się w edycji Styczeń 2013:

Na 5 produktów aż 3 są pełnowymiarowe! Już mi się podoba ;o)


1). LUMENE Kremowy błyszczyk do ust Wild Rose: 6 ml / 24,50 zł (PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY)2). DERMEDIC Oczyszczający żel do mycia twarzy z serii Normativ: 100 g / 25 zł (PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY)

3).  DERMEDIC Tonik głęboko oczyszczający z serii Acneexpert: 200 ml / 26 zł (PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY)

Niestety dalej już jest gorzej :o/ 

4) i 5). SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Szampon BC Oil Miracle (Próbka 30 ml): 200 ml / 35 zł oraz z tej samej serii Olejek pielęgnacyjny do włosów BC Oil Miracle (Próbka 5 ml): 100 ml / 69,95 zł

Z żelu i toniku jestem cała happy! Uwielbiam testować takie produkty… akurat mi się kończą takie rzeczy 😉 Błyszczyk ma trochę dziwny kolor, ale dopóki nie wyląduje na ustach nie mówię „nie”. Niestety jak zobaczyłam dwa produkty z serii BC Oil Miracle pomyślałam: „Tylko znowu nie TY!!!”. Już miałam ten szampon w GlossyBoxie (Recenzja szamponu KLIK) i dla mnie to totalny bubel. 

Powiem Wam, że jestem na TAK! jeśli chodzi o tego ShinyBoxa. Może za subskrybuje….?! Hmmm… jak myślcie. 

8 comments to “ShinyBox – Styczeń 2013 (Mój pierwszy)”
  1. też dostałam dziś. całkiem spoko jest.

    no, ten szampon bardzo niewydajny – teraz użyłam i wydaje mi się, że wylałam sporo… ale razem z olejkiem to muszę powiedzieć, że ładnie mi się włosy rozczesują 😉

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.