Wstąpiłam po rzęsy, wyszłam z paletką czyli… sklep Claire’s

Witajcie :o)

Obok sklepu Claire’s Accessories przechodzę prawie codziennie robiąc zakupy w galerii obok, której mieszkam. Byłam tam może 2 lub 3 razy tylko pooglądać co tam ciekawego mają. W pamięć zapadła mi dość pokaźna oferta sztucznych rzęs. A, że moje własne rzęsy ostatnio świrują i wyglądają okropnie postanowiłam, że do świątecznego look’u muszę mieć sztuczne rzęsy. 

Okazało się, że mają akurat promocję dwie pary rzęs za 40 zł (normalnie kosztują 24,90 zł za parę). Zdecydowałam się na dość lekki i naturalny model oraz wersję gęstą i pełną. Niestety modele nie mają żadnej numeracji. Pani w sklepie zapewniała, że są to naturalne rzęsy w co nie dokońca wierzę, ale na pewno są świetnie wykonane. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym kupiła tylko rzęsy. Mój wzrok przykuła paletka cieni brokatowych. Już od pewnego czasu chciałam sobie taką sprezentować, ale zawsze sobie tłumaczyłam, że „NIE JEST CI NIEZBĘDNIE POTRZEBNA”. Ale sylwester i karnawał bez brokatu to nie karnawał prawda?! ;o)

Claire’s ma w swojej ofercie paletki z 5-cioma cieniami za 19,90 zł oraz 10-cioma za 39,90 zł. Moja oczywiście jest ta większa. Są to cienie żelowe z zatopionym brokatem co rozwiązuje problem osypującego się brokatu. Każdy cień ma po 1,6 g. Pierwsze dwa brokaty są to opalizujące na złoto i zielono, reszta to normalnie brokaty kolorowe, a czerń jest matowym brokatem. Mam nadzieje, że zdjęcia oddadzą chociaż cząstkę tego jak pięknie się mienią. Dzięki żelowej bazie brokat się nie osypuję i bardzo prosto nakłada. Nie były takie proste do zmycia więc mam nadzieje, że na powiece też będą takie trwałe. Już parę pomysłów rodzi się w mojej głowie na makijaże z udziałem tych brokatów. Nawet matowa czerń może mieć zaskakujące zastosowanie. 


A jaki jest Wasz stosunek do brokatu w makijażu? Kicz czy powalający błysk?
19 comments to “Wstąpiłam po rzęsy, wyszłam z paletką czyli… sklep Claire’s”
    • Oby udało się jakiś zmalować… zobaczymy. Podobne paletki widziałam na allegro w o wiele mniejszej cenie. Chciałam nawet kupić tylko nie chciałam czas na przesyłkę i dlatego kupiłam w Claire’s.

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.