Makijaż z paletki Sleek: Liść na wietrze

Witajcie :o)

Wracam powoli do lżejszych i jaśniejszych makijaży. Dzisiejszy jest jak ten liść targany jesiennym wiatrem (jaka ja dzisiaj poetycka jestem :P). 

Żeby stworzyć tego mojego liścia na powiece posłużyła mi paletka Sleek Safari i dwie kredeczki. Makijaż bardzo szybki, dość lekki, ale jednak w kolorze.
Załamanie powieki jest w kolorze kawy z mlekiem, dosłownie 1-2 tony ciemniejszym od mojej skóry – tylko dla lekkiego podkreślenia załamania. W wewnętrznej części górnej powieki nałożyłam srebrzystą zieleń, a w zewnętrznej leśną zieleń i zmieszałam je ze sobą. Na dolną powiekę trafił bardzo ciepły brąz, a w wewnętrzny kącik mocno żółte złoto. Na górnej linii rzęs kreseczka w zielonym odcieniu (My Secret Satin Touch Kohl nr 13 Forest), a na linii wodnej złoty brąz (Inglot Soft Precision Eyeliner nr 22) zbliżony do koloru cienia na dolnej powiece. 
Żeby zachować ciepłe, jesienne kolory na twarzy pojawił się bronzer (e.l.f. Contouring Blush & Bronzing Powder) a na ustach szminka w brązowym odcieniu nude (Celia Nude Pomadka-Błyszczyk nr 605).Enjoy!!! ;o)
12 comments to “Makijaż z paletki Sleek: Liść na wietrze”
    • Dzięki, pomyślałam sobie, że kącików nie rozświetle tradycyjnie tylko podkreśle właśnie złotem.

      Safari i Jewels i jeszcze jakaś paletka… chyba Curious to mniej znane i popularne kompozycje kolorystyczne Sleeka.

    • Ten akurat jest wyjątkowo prosty. Jakieś 2-3 lata temu też myślałam, że mam dwie lewe ręce do makijażu, a dziś prowadzę bloga o tej tematyce. Nigdy nie mów nigdy.

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.