Makijaż z paletki Sleek: Czekoladowy Dymek

Witajcie :o)

Wstaje sobie spokojnie rano, zaspanym krokiem (jest 5 rano!) wędruje do łazienki i ślimaczymi ruchami robię to co ma robić jeszcze na wpół śpiąc. Nagle patrze na zegarek! Oooo nie już tak późno! Włączam piąty bieg i dosłownie w 20 minut makijaż zmalowany. Dziś było maksymalnie szybko i prosto. Sięgam po paletkę Sleek Au Naturel. Mieszam kolor Conker z Mineral Earth i nakładam na górną i dolną powiekę. Wszystko rozcieram w górę i tworzę dymka przy pomocy cienia Cappuccino. Pod łuk brwiowy cień Nougat, a wewnętrzne kąciki rozświetlam Taupe. Przyciemniam zewnętrze kąciki czernią Noir. Na linię wody nakładam brązowo – oberżynową kredkę (Avon SuperShock Eyeliner Pencil Blackberry). 

Twarz konturuje bronzerem (W7 Honolulu Bronzer), na skronie nakładam rozświetlacz (cień Taupe z paletki Sleek Au Naturel), a na usta brązowy nudziak (Celia Nude Pomadka – Błyszczyk nr 604). 

Uuuuufffff jestem gotowa!  
Też tak czasami macie? 😉 
10 comments to “Makijaż z paletki Sleek: Czekoladowy Dymek”
  1. jbeata84: Powiem Ci szczerze, że jak sięgam w ogóle po brązy i po paletkę Au Naturel to ja muszę mieć ochotę na brązy więc nie jest czymś bóg wie jaką wspaniałą paletkę choć jeden cień nie zamieniłabym na nic innego – Taupe. Najpiękniejszy cień z tej palety!

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.