MINI ROZDANIE LAKIERÓW E.L.F. – ZAMKNIĘTE!!!

Wreszcie przyszedł ten dzień! JUPI!!! :o) Postanowiłam zorganizować rozdanie – na razie takie mini, ale już powoli planuję coś większego. Zapraszam serdecznie na rozdanie lakierów e.l.f. w dwóch chyba najbardziej popularnych odcieniach: Innocent oraz Nude. Lakiery mają po 10 ml. 
Zasady są bardzo proste: wystarczy, że zgłosisz się w komentarzu pod tym postem.
A w komentarzu napisz:
– pod jakim nickiem obserwujesz mojego bloga publicznie
– który kolor wybierasz (będą 2 losowania osobno każdego koloru więc jeśli zgłosisz się np do koloru Nude to będziesz losowany tylko o ten kolor)
– swój mail abym mogła się z Tobą skontaktować w przypadku wygranej
– dodatkowo: jeśli zamieściłaś posta o moim rozdaniu na swoim blogu to poproszę link do tego posta, a jeśli dodałaś mnie do swojego blogrolla to poproszę także o link do Twojego bloga.

Zasady:
1. Musisz być publicznym obserwatorem bloga „Kobieta zmienną jest…” (1 los – obowiązkowo)
2. Dodać mojego bloga do swojego blogrolla (1 los – opcjonalnie)
3. Napisać notkę na swoim blogu o moim mini rozdaniu z pełną nazwą mojego bloga czyli „Kobieta zmienną jest… rozdaje lakiery e.l.f.” oraz link do posta z rozdaniem (1 los – opcjonalnie) (można zamieścić zdjęcie z tego postu)

ROZDANIE TRWA DO: 13. 11. 2011r. do godziny 23:59

Enjoy!!! ;o)
20 comments to “MINI ROZDANIE LAKIERÓW E.L.F. – ZAMKNIĘTE!!!”

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.