Makijaż: Fiolety na wiosnę

Witajcie :o)

Fiolet to bardzo wdzięczny kolor. Dobry na każdą porę roku, ale w pierwszych promieniach wiosennego słońca wygląda świetnie. Wtedy najlepiej wyglądają te o wykończeniu błyszczącym w makijauż wersji prostej… nie ma co komplikować!

2/3 powieki pokrywam perłową lawendą (Inglot 440 P). Zewnętrzny kącik przyciemniam śliwką (Inglot 494 DS). Załamanie powieki cieniuję iskrzącym różem (Inglot 144 AMCS) i rozcieram go ku brwi bladym różem (Inglot 488 DS).
Żeby zachować ten błysk i lekkość całego makijażu na policzki nałożyłam tylko bardzo blady róż (Inglot Róż do policzków nr 57), którego tak naprawdę nie było widać na pierwszy rzut oka tylko w promieniach słońca. Na ustach pół transparentny błyszczyk (2True Plumptuous Lip Gloss nr 10).
Bardzo prosto, nie zbyt wymyślnie, ale efekt za to bardzo odświeżający i kobiecy. 😉 

10 komentarzy

 1. Pięknie 😉 A ten róż w załamaniu dodaje fajnego charakterku makijażowi oka 😉

  1. Ten drobny zabieg a daje duży, fajny efekt.

 2. uwielbiam fiolety, idealnie pasuja do mpich brazowych oczy, ale przy jasnych tez nie jest zle:)

  1. Fiolet sprawdzi się przy każdej tęczówce. To zaraz po brązach najbardziej uniwersalny kolor.

 3. Ten makijaż jest zdecydowanie dla mnie, niestety zgubiłam moją bazę pod cienie, a bez niej to nie daję rady. ;<

  1. A próbowałaś na zastępstwo nałożyć odrobinę podkładu lub korektora na powieki i przypudrować? Może nie będzie to tak dobry efekt jak baza pod cienie, ale zawsze to przedłuży trwałość niż nałożone cienie na „gołą” powiekę.

 4. uwielbiam fiolety 🙂

  1. A ja kocham 😉

 5. Rewelacja:) ten make up podoba mi się chyba najbardziej z wszystkich Twoich makijaży :)oczywiście nie ujmując nic pozostałym 🙂

  1. Czasami prostsze znaczy lepsze… czasami tworząc jakiś makijaż zagalopuje się z ilością cieni czy jakąś techniką, a czasami trzeba po prostu postawić na klasykę i prostotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *