Makijaż z paletki Sleek: Turkus ton w ton

Witajcie

Wczoraj w jednym z „babskich” czasopism zobaczyłam artykuł o makijażach w kolorach ton w ton. Pomyślałam, że to fajny pomysł i zainspirowana taką koncepcją make up’u zmalowałam coś takiego w turkusach.

makijaż turkus zieleń dzienny lekki zabawny

Zaczynam od pokreślenia załamania powieki matowym brązem (paletka Sleek Au Naturel). Następnie na wewnętrzną część oka nakładam perłową biel (paletka Sleek Curacao). Na zewnętrzną część górnej powieki nakładam mieszankę dwóch turkusów – jeden bardziej niebieski, a drugi bardziej zielony (paletka Sleek Curacao i Jewels). Wszystko rozcieram tak, aby wtopiło się w brąz w załamaniu. Aby przejście między bielą a turkusem było bardziej płynne na środek powieki nakładam rozbieloną mięte (paletka Sleek Jewels) i wszystko ze sobą rozcieram. Dolną powiekę do połowy długości podkreślam czarną kredką (Avon SuperShock Gel Eyeliner Pencil #Black) i rozcieram srebrzystą szarością (paletka Sleek Jewels) oraz czernią (paletka Sleek Curacao). Na górnej linii rzęs rysuję turkusową kreskę (Avon SuperShock Gel Eyeliner Pencil #Aqua Pop), a linię wodny na biało (NYX Jumbo Eye Pencil #604 Milk).

IMG_0008 IMG_0001

Jak Wam się podoba taki makijaż w ton w ton?! Fajny pomysł prawda?! 😉

podpis

8 komentarzy

 1. fajny pomysł i do tego super współgra z włosami 😉

  1. MoNuSiA :

   To fakt rudości lubią zielenie, ale chciałam pokazać tylko sam zamysł koncepcji ton w ton, można to zmalować we wszystkich kolorach pasujących do własnej urody.

 2. super makijaż, piękne cieniowanie!

  1. MoNuSiA :

   Osobiście najbardziej lubię taki typ cieniowania. Płynne przejścia kolorów jeden w drugi, świetnie roztarte i zblendowane ze sobą kolory.

 3. Bardzo ładny makijaż 🙂 Ja miałam wczoraj podobny tylko na dole złotym cieniem kreskę zrobiłam 🙂 Aż żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia heh

  1. MoNuSiA :

   A szkoda, szkoda, bo chętnie bym zobaczyła 🙂

 4. Piękne turkusy ale co ja tu widzę jeszcze:P Poliki:)
  Całość super:)
  To pisałam ja hahahaha Kobieta od polików:P
  :*

  1. MoNuSiA :

   Aaaa poliki też tu były, ale lekko różowe, takie bardziej rozświetlone, lekko widoczne, ale jako specjalistka od polików wszystko zobaczysz ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *