Makijaż: Złoty Pył

Witajcie

W tym miesiącu mam zdecydowanie jakąś obsesję na punkcie dymków w każdej postaci. W takim razie zapraszam na moją kolejną wariancję na temat Smokey.

złoto czerń fiolet oberżyna make up makijaż

Zaczynam oczywiście od bazy: na górnej powiece czarna (Maybelline Color Tattoo 24HR #60 Timeless Black), na dolnej brązowo – fioletowa (Avon SuperShock Gel Eyeliner Pencil #Blackberry). Czarną bazę gruntuję czarnym cieniem ze złotymi drobinkami (Inglot 64 AMC) i rozcieram w załamaniu powieki. Następnie rozświetlam wewnętrzny kącik oka złotem (Inglot 103 AMCS) i tym samym złotem dodatkowo rozcieram czerń w załamaniu. Na dolną powiekę nakładam oberżynowy fiolet (Inglot 446 P + Inglot 452 P). Wracam do górnej powieki na którą nakładam złoty pył (Kobo Pure Pearl Pigment 507 Gold Dust). Na linii wodnej czarna kredka (Avon SuperShock Gel Eyeliner Pencil #Black).

makijaż wieczorowy złoto czerń

Twarz konturuje złotym bronzerem (MARIZA GLAMOUR LINE Rozświetlająca pryzma do makijażu nr 7108) a na ustach nude ze złotym błyskiem (L’Oreal Color Riche Made For Me Naturals #253 Blush in Nude).

IMG_0007

Jak Wam się podoba taki pył, złoty pył?!

podpis

4 komentarze

 1. Naprawdę piękny ! A ten fiolet z zielenią tworzy idealną kombinację ! Pozdrawiam

  1. MoNuSiA :

   Fiolet to fakt, ale zieleń?! To jest czerń ze złotym pigmentem….

 2. bardzo fajna zieleń… mam podobny kolor tęczówki i aż mnie korci żeby spróbować odtworzyć Twoje dzieło:)

  1. MoNuSiA :

   Ciekawe, że widzicie tutaj zieleń?! Co monitor to inaczej to wygląda…. to jest czarny cień ze złotym pigmentem. Kochana nic nie mam przeciwko zmalowania tego na samej sobie, po to właśnie publikuje makijaże żeby zawsze coś podkraść dla siebie, zainspirować się. Jeśli coś zmalujesz i będziesz miała fotki to pochwal się na mailu, chętnie zobaczę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *