Makijaż z paletki Sleek: Brązowe Smokey Eye

Po paru nieudanych makijażach Paletką Sleek „Oh So Special” (KLIK i KLIK) zwątpiłam, że można nią wykonać coś ładnego, urokliwego i urodziwego. Brązy z tej paletki są według mnie bardzo ciężkie, a jasne kolory nie rozświetlają i nie rozjaśniają oka tak jak bym tego sobie życzyła. 

Ale dziś rano biorąc tą paletkę do ręki pomyślałam: „Dam Ci jeszcze jedną szansę!”. I…. wydaje mi się, że wreszcie się udało. Spontanicznie wyszło brązowe smokey eye. Dostałam bardzo dużo komplementów na temat tego makijażu. Czy zasłużenie?! ;o)


Na całą ruchomą powiekę nałożyłam matowy cień Wrapped Up, nad nim w załamaniu powieki roztarłam brązową perłę Gift Basket. Wewnętrzny kącik oraz obszar pod łukiem brwiowym rozjaśniłam cielistym matem Bow. Na dolną powiekę nałożyłam Organze. Górną oraz dolną linię rzęs podkreśliłam czarnym matem Noir i bardzo dobrze roztarłam aby powstał cień.
Najfajniejsze makijaże wychodzą na pełnym spontanie! :o)
Enjoy!!! ;o)

4 komentarze

  1. śliczny! 🙂 I masz piękne brwi;)

  2. Dziękuje! 🙂 taki komentarz szczególnie mnie cieszy bo kiedyś miałam bardzo brzydkie brwi i długo z nimi walczyłam żeby wyglądały jako tako. Ale bez cienia do brwi z Inglota i korektora z Deli nie dałabym sobie chyba rady 😉

  3. Bardzo Ci ładnie w smoku 🙂

  4. ladny makijazos 🙂
    ja bym dodala kredke czarna przy lini rzes i ja lekko roztarla …albo rzesy zalotka potraktowala zeby byly bardziej widoczne:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *