Makijaż: Ta sama technika a dwa różne makijaże!

Witajcie

Ostatnio dwa dni pod rząd zmalowałam makijaże dokładnie tą samą techniką, ale w innej kolorystyce i o innym wykończeniu. Niby to samo a  powstały dwa różne od siebie looki! Właśnie za to kocham makijaż…

makijaż technika kolory pomysł na makijaż

Pierwsza wersja makijażu jest w dość stonowanej kolorystyce, powiedziałabym nawet klasycznej czyli granaty, złoto i złoty róż. Wykończenie całości jest oczywiście perłowe. Cały makijaż wykonałam przy pomocy paletek Sleek The Original oraz Storm.

sleek the original storm make up IMG_0011

Druga opcja tego samego makijażu to już szalona kolorystyka czyli róże, fiolet, fuksja. Większość cieni ma wykończenie matowe, tylko kreska jest metaliczna. Makijaż zmalowany jest przy pomocy paletki Sleek Circus.

sleek circus make up IMG_0028

Która wersja bardziej Wam się podoba?! 🙂

podpis

4 comments to “Makijaż: Ta sama technika a dwa różne makijaże!”
    • Dokładnie tak, teraz te granaty wpisują się w aurę jesieni, a róże to faktycznie bardziej na lato, ale przynajmniej wprowadzają trochę radości w te szare dni.

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.