Makijaż: Porażona kolorem!!!

Witajcie :o)

Oj poszalałam z kolorem, oj poszalałam! Ale miałam ochotę na coś naprawdę szalonego i optymistycznego. 

Główną gwiazdą całego makijażu jest oczywiście kobaltowy pigment Kobo Pure Pigment 408 Cornflower na całej górnej powiece. Wszystko co go otacza to mix aż trzech odcieni fioletów czyli HEAN Colour Stay On: 505 i 506 plus cień z paletki TECHNIC Electric Beauty Ultra Violet. Wszystkie fiolety są w tonacji zimnej z niebieskawym błyskiem.

Przy tak mocnych oczach, na ustach lekki transparentny błyszczyk (2True Plumptuous Lip Gloss nr 10) i trochę bronzera tu i tam (W7 Honolulu Bronzer). 


16 comments to “Makijaż: Porażona kolorem!!!”
    • Ja go wręcz nienawidzę za to, jedyne co mnie do niego przyciąga to kolor. Po tym makijażu musiałam sprzątać pół łazienki, a obchodziłam się z nim jak z jajem. Był na pędzlu a za 2 sekundy w całej łazience….

    • Cieszę się bardzo, że postanowiłaś ze mną zostać. Bardzo mi miło. Mam nadzieje, że będę dostarczać Ci miłych i przyjemnych wrażeń wizualnych związanych z makijażem i nie tylko 🙂

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony tutaj komentarz, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna :) Chcesz zareklamować swój blog/stronę? Wpisz adres w polu Witryna internetowa, na pewno na nią zajrzę :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.